OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Fall Guys yapımı da Fortnite adlı yapımla aynı hile karşıtı yazılımı kullanmaya başlayacak

Fall Guys yapımı da Fortnite adlı yapımla aynı hile karşıtı yazılımı kullanmaya başlayacak

107

 

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olarak öne çıkan Fall Guys: Ultimate Knockout adlı yapım, hilecilere karşı çok daha yeni bir önlem almaya başladı. Geliştirici durumdaki stüdyo aracılığıyla yapılmış olan açıklama üzerinde, oyunda Fortnite adlı yapımda kullanılmakta olan hile karşıtı yazılımı kullanacak olduğu duyurusu yapıldı.

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olarak öne çıkan Fall Guys: Ultimate Knockout adlı yapım, ani bir şekilde milyonlarca oyuncuya kavuşmuş oldu. Mediatonic şirketinin geliştirmiş olduğu söz konusu oyun, bütün zamanların en fazla indirilmiş olan PS Plus oyunu olarak öne çıkmasının yanında Steam platformunda da 7 milyon defa indirilmiş oldu.

Elbette ki ani bir şekilde milyonlarca sayıdaki oyuncunun dikkatini çekmeyi başaran söz konusu bir oyunun, en azından PC sürümü üzerinde hilecilerin de radarına girmemesi hiç bir şekilde olanaklı değildi. Bu söz konusu problemi değerlendirmiş olan Mediatonic şirketi, yapmış olduğu açıklama üzerinde Fortnite adlı yapımla aynı hile karşıtı yazılımı kullanmayı planlamakta olduklarını ifade etti.

Mediatonic şirketi, Fall Guys adlı yapımın Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama üzerinde yaşanmış olan hile problemlerinden ötürü özür dileyerek şu anki tespit sistemlerini genişletecek olduklarını dile getirmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.