OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

F1 2020 için resmi oynanış videosu paylaşıldı

F1 2020 için resmi oynanış videosu paylaşıldı

14

Formula 1’e ait resmi lisanslı oyunlardan biri olarak öne çıkan F1 2020, merak içerisindeki bir bekleyişin sonrasında ilk resmi oynanış videosuyla beraber karşımıza çıkmış oldu. Etkileyici bir durumdaki görüntülere sahne olmuş bulunan bu video, 10 Temmuz tarihi içerisinde raflar üzerindeki yerini almaya hazırlanan bu oyundan neler beklememiz gerekli olduğuna yönelik çok  etkileyici bir bakış açısı sunmuş oluyor.

2020 senesinin en çok beklenmekte olan oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan F1 2020, her zaman olduğundan daha da heyecan içinde bir yarış deneyimi sunma konusunda hazırlık yapıyor. Oyunun arkasında yer alan 2 firma olarak öne çıkan Deep Silver ile birlikte Codemasters, bugün de  F1 2020 adlı yapımın ilk resmi oynanış videosunu paylaştı, fakat ortalama bir şekilde bir buçuk dakika uzunluğa sahip bu video üzerinde oyun içinden çok fazla bir görüntü bulunmuyor.

Bu sene karşımıza çıkacak oyunda, efsanevi bir durumdaki motor sporu organizasyonlarından Formula 1’in 70. senesinin şerefine bütün zamanlarda yer alan en iyi pilotu şeklinde gösterilmiş olan Michael Schumacher’in en ünlü araçlarının yer aldığı ilave pakette yer alıyor olacak. Kariyeri süresince tam tamına 7 defa dünya şampiyonu olmayı başaran Alman asıllı pilot,  2013 senesi içerisinde Alp Dağları’nda geçirmiş olduğu talihsiz  bir kayak kazasından bu zamana kadar bitkisel hayatta bulunmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.