OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Euro Truck simulator 3 neden çıkmamakta?

Euro Truck simulator 3 neden çıkmamakta?

302

 

Simülasyon oyunları denildiği zaman herkesin ilk olarak aklına gelmekte olan Euro Truck Simulator adlı seri, serinin son oyunlarından biri olarak öne çıkan ETS 2 adlı yapımla beraber milyonlarca oyuncuya ulaşmış oldu. Bu büyük başarıya sahip olan oyunun çıkışının sonrasına tam tamına sekiz sene geçmiş olmasıyla beraber oyuncular, Euro Truck Simulator 3 adlı yapımın çıkışıyla alakalı haberler görmeyi çok istedi. Fakat yapımcılaran SCS Software şirketinin yeni bir oyunla ilgili olarak masrafa girme kararı alması hiç bir şekilde mantıklı gözükmüyor.

2012 senesinin Ekim ayı içerisinde oyun dünyasına sunulmuş olan ve o günden bu zamana kadar popülerliğini katlayıp arttırmış olan Euro Truck Simulator 2 adlı yapım, bir tır ile birlikte tırcılık simülasyonu şeklinde Steam platformu üzerindeki aktifliğini devam ettirmekte. Gelecek haftalar içerisinde dolu dolu sekiz senesini geride bırakmaya hazırlanan Euro Truck Simulator 2 adlı yapımın oyuncuları ise bu kadar senenin sonrasında SCS Software şirketinin Euro Truck Simulator 3 adlı yapımı duyurmasını çok büyük bir heyecanla beklemekte.

1997 senesi içerisinde Çekya’da temelleri atılmış olan SCS Software şirketi, tarihinin en fazla ses getirmiş olan oyunlarından Euro Truck Simulator 2 adlı yapıma bayağı bir yatırım yapmış vaziyette. Bu söz konusu yatırımlara en büyük örnekte ardımızda bırakmış olduğumuz sene bir güncelleme paketi ile beraber getirilmiş olan sesli navigasyonun yanı sıra harita genişletmeleri şeklinde gösterilebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.