OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

ETS 2 için yeni harita DLC’si satışa çıktı

ETS 2 için yeni harita DLC'si satışa çıktı

90

 

SCS Software şirketi tarafından oyuna ilave edilen her bir tane DLC, ETS2 isimli yapıma çok daha yeni bir yön vermekte ve oyun severler tarafından çok büyük bir seviyede övgü toplamakta. SCS Software şirketinin bu şekilde almış olduğu kararlardan bir tanesi de en fazla ülkemizde yer alan oyuncuların yüzünü güldürmüş durumda. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde çıkış tarihinin duyurulmuş olduğu ve o günlerden bu yana da dört gözle beklenmekte olan Road to the Black Sea isimli harita artık resmen satışa çıkartılmış durumda.

Oyun üzerine yeni ilave edilen Road to the Black Sea isimli DLC haritası, Euro Truck Simulator 2 isimli oyunu severlere tam tamına 10.000 kilometrelik ekstra bir yol sunmuş durumda.

Avrupa Bölgesinin en büyük şehirlerinden bir tanesi olarak öne çıkan İstanbul ilinin de yer almış olduğu DLC, şu zamana dek en fazla beklenen DLC olarak öne çıktı. Çok uzun bir bekleyişin sonrasında, Road to the Black Sea isimli harita DLC’si bundan böyle oyuncuları eklemekte.

Oyun üzerinde 10.000 kilometrelik bir mesafeden çok yol yer almakta. Öte yandan keşfedilmeyi beklemekte olan Romanya ile birlikte Bulgaristan ve de Türkiye’nin çok önemli bir parçası yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.