OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Eski WoW’un forumu ortaya çıktı

Eski WoW'un forumu ortaya çıktı

31

 

Gelecek süreç içerisinde piyasaya çıkartılacak World of Warcraft Classic ile alakalı oyuncuları bir araya getirmeyi hedeflemekte olan Blizzard şirketi, bununla ilgili olarak ilk adımı atmış bir durumda. Blizzard şirketinin oluşturmuş olduğu yeni forumlarla beraber bundan böyle eski World of Warcraft arkadaşlarınızı bulabiliyor olacaksınız.

Seneler öncesinde World of Warcraft isimli oyunu adeta deli gibi oynamışsanız çok büyük bir ihtimalle o zamanlardan çok iyi arkadaşlıklar edinmiş olmalısınız. Eğerki şimdi o zamanlarda edinmiş olduğunuz arkadaşlarınızı bulma konusunda bir isteğiniz varsa, oyunun geliştiricilerinden Blizzard şirketi bu durumu gerçekleştirebilecek olduğunuz forumlar oluşturmuş bir halde.

Firmanın bunu yapmış olmasındaki maksat, gelecek zamanlar içerisinde piyasaya çıkartılacak World of Warcraft Classic isimli yapımın oyuncu sayısını yükseltmeyi istemesinden kaynaklanmakta. 2004 ila 2006 senelerinin arasında beraber oynamış olduğunuz eski World of Warcraft üzerinde yer alan arkadaşlarınızı bu forumlarla beraber bulup yeniden onlarla MMO RPG keyfini yaşayabileceksiniz.

Eskiden oynamış olduğunu World of Warcraft arkadaşlarınızı bulma konusunda bir isteğiniz varsa ilk önce Classic Connections forumlarına giriş yapmanız gerekli.

Siteye giriş gerçekleştirdikten sonra karşınıza arkadaşınızı bulabilmenize yardımcı olması için eklenmiş bir seçenek ağacı çıkmış oluyor. Seçeneklere baktığınız zaman aramakta olduğunuz kişinin Horde’a mı veyahut Alliance’a mı ait bir durumda bulunduğu, hangi tarzdaki sunucu içerisinde oynamakta olduğu ve hangi harita üzerinde oynamakta olduğu bilgisini de açık bir şekilde görebileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.