OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Erken erişim tarihi kesinleşti

Erken erişim tarihi kesinleşti

11

 

Oyuncular tarafından her yılın E3 fuarı esnasında ”Acaba bu defa çıkışla ilgili bir tarih paylaşacaklar mı?” şeklinde heyecanlı bir şekilde beklemekte olduğu Mount & Blade II: Bannerlord isimli yapımın erken erişime açılacak olduğu tarihi kesinleşti.

Efsane hale gelen Mount & Blade isimli yapımın 2. oyunu olarak karşımıza çıkacak Bannerlord, bundan böyle bir mit durumuna gelmiş bir halde. Her yıl içerisinde oyunla ilgili olarak ”şu tarih içinde çıkacak” veya ”çıkmayacak” benzerinde çok değişik başlıklar kullanılarak haberler yapılmaya devam ediliyor fakat bu defa elimizde net bir bilgi yer alıyor. Mount & Blade II: Bannerlord isimli yapım resmi bir şekilde gelecek. Geliştirici şirket olarak bilinen TaleWorlds firmasının yapmış olduğu açıklama ile beraber oyunun erken erişime ne zaman açılacağı kesinleşti.

TaleWorlds şirketi geçtiğimiz gün YouTube kanalı üzerinde paylaşmış olduğu bir video ile birlikte erken erişimin Mart 2020 tarihinde Steam üzerinde açılacak olduğunu ifade etti. Yani herkes tarafından beklenmekte olan haber nihayet gelmiş oldu. Mount & Blade II: Bannerlord isimli yapım, tam tamına 7 aylık bir zamandan sonra oynanabilir hale gelecek.

Yeni gelecek olan Mount & Blade isimli yapım için oluşmuş olan beklenti, Warband üzerinde bir tane baskına liderlik etmemiş olan insanlar açısından fazlasıyla kafa karıştırıcı bir olay da olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.