OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Store’dan yeni bir ücretsiz oyun

Epic Store'dan yeni bir ücretsiz oyun

107

 

Epic Store platformunun haftalık olarak dağıtmış olduğu oyun hediyeleri, dünya üzerinde yer alan nerdeyse tüm oyuncuları memnun etmekte. Hem üretici firmaların hem de tüketicilerin memnun kalmış olduğu bu kampanyaların bu hafta içerisindeki öznesi de fazlasıyla dikkat çekmeyi başaran oyunlardan Rayman Legends olarak öne çıktı.

Dört tane oyuncuya kadar beraber oynama şansı veren bu eğlenceli oyunun dünyanın genelinde bir çok hayranı da yer alıyor. Crash Bandicoot benzerindeki oyunlara karşı tutkusu bulunanların kaçırmayacak olduğunu düşünmekte olduğumuz oyun, sürekli olarak maceranın yanı sıra eğlence ile birlikte komik diyaloglar da sunmuş oluyor.

Boyutu: 6 GB’lık bir depolama alanı gerekiyor
Steam üzerinde yer alan değerlendirmeleri: Çok olumlu bir seviyede
Normal bir durumdaki satış fiyatı: 89 Türk Lirası tutarında
Bedava kalma zamanı: 28.11.2019 tarihi itibariyle 7 günlük süreçte bedava

Aslına bakılırsa Rayman isimli yapımla oyuncular daha önceki dönem içerisinde de karşılaşmış ve türlü maceralar yaşama konusunda bir şans bulmuştu. Yeni oyun ile beraber macera kalmış olduğu yerden aralıksız olarak sürüyor, ayrıca bir de değişik dünyalara doğru genişlemiş oluyor. Rayman ile birlikte Globox ve de Teensieler, bulmuş oldukları bir tane çadırın iç kısmında bulunan çılgın resimler sayesinde farklı dünyalara da yolculuk etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.