OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Store’dan yeni bir tane daha bedava oyun

Epic Store'dan yeni bir tane daha bedava oyun

84

 

Epic Store platformunun herkesin ilgisini çeken bedava oyun hediyeleri aralıksız bir şekilde devam etmekte. Yılbaşı hediyesi şeklinde bedava verileceği açıklanan 12 tane oyunun arasında bugün de sıra Hello Neighbor adlı yapıma geldi.

Hello Neighbor isimli yapım, komşumuzun kendi evinde yer alan bodrumunda saklamış olduğu kirli sırları ortaya çıkartabilmeye gayret ettiğimiz bir korku oyunu şeklinde göze çarpmakta. Oyunun arka planı üzerinde yer alan bir yapay zeka, oyuncunun yapmış olduğu her bir hamleyi öğrenerek ona karşı çok daha farklı hamleler geliştirmekte. Yani aslında söz konus ubu oyun siz oynamaya devam ettikçe zorlaşıyor ve ne denli değişik düşünebilmekteyseniz o kadar fazla ilerlemeyi başarıyorsunuz.

Oyunun türü; Korku ile birlikte Gizlilik ve Birinci Şahıs
Boyutu; 5 GB’lik bir alan gerekli
Steam üzerinde yer alan değerlendirmesi; ‘Çoğunlukla olumlu’
Normal bir durumdaki satış fiyatı: 50 Türk Lirası tutarında
Bedava kalma zamanı: 30.12.2019 tarihi itibariyle bir gün

Bulmacaları çözmeyi çok fazla sevmekteyseniz bu oyun sizin açınızdan oldukça ideal. Oyun içerisinde çok garip tuzaklar ortaya çıkmaya başlıyor. Hızlı bir şekilde mi hareket etmektesiniz? O zaman da bu komşunuz sizin için kestirmeler bulmaya başlamakta. Camlardan mı tırmanabiliyorsunuz? Kapanlar kurmuş oluyor. Karşınızda ciddi anlamda zeki biri bulunduğunu açıkça hissetmiş oluyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.