OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Store ücretsiz oyun sunmayı sürdürüyor

Epic Store ücretsiz oyun sunmayı sürdürüyor

18

 

Epic Store platformunun üstünden çok kısa bir zaman için bedava bir şekilde sunulmuş olan oyunlar bölümümüzde bugün AER Memories of Old adlı yapımla beraber Stragner Thins 3: The Game adlı yapım yer alıyor. Toplamdaki fiyatı 42 Türk Lirası tutarında bulunan bu iki oyun, Epic Store üstünde bir müddet boyunca bedava bir şekilde sunulmakta.

Platform üzerinde bedava bir şekilde sunulmakta olan oyunların farklı platformlarda bazı dönemlerde çok yüksek bedellere satılıyor olması da oyun tutkunu olanların ilgisini çekmekte. Epic Games platformu, şimdi ise toplamdaki satış fiyatı 42 Türk Lirası tutarında bulunan AER Memories of Old ile birlikte Stranger Things 3: The Game isimli oyunları bedava bir hale getirdi.

AER Memories of Old adlı yapım nasıl?

Oyunun türü; Açık dünya ile birlikte macera
Oyun mevcut durumdaki boyutu; 3 GB
Steam üzerindeki değerlendirmeleri; Çok olumlu
Ücreti; 25 Türk Lirası tutarında
Bedava olduğu zaman; 25.06.2020 tarihi itibariyle bir hafta

Bu oyun üzerinde, bir kuşa dönüşmekte ve antik çağlardan kalan yıkıntılar üzerinde adeta bir keşfe çıkmış oluyoruz. Maksadımız da unutulmuş durumdaki tanrıların diyarına ulaşabilmek, geçmiş dönemlerde parçalanarak havada yüzmekte olan adacıklar hâline gelen dünyaları karanlığa düşüp yok olmalarından kurtarmaya çabalamak.

Stranger Things 3: The Game adlı yapım nasıl?

Oyunun türü; Aksiyon ile birlikte macera
Oyunun mevcut durumdaki boyutu; 2 GB
Steam üzerindeki değerlendirmeleri; Çok olumlu
Satış ücreti; 25 Türk Lirası tutarında
Bedava kalacağı zaman zaman; 25.06.2020 tarihi itibariyle 1 hafta

Hawkins’te gerçekleşen çok garip olayların bir parçası olma konusunda isteği bulunanlardan mısınız? Eğer öyleyse Epic Games platformunun bir sonraki bedava oyunu da tamamen sizlere göre. Dizinin dünyası üzerinden bilmekte olduğumuz olayları bir de kendimizin deneyimleyebilecek olduğu, hikayeyi tamamlamakta olan bir oyunla karşı karşıya kalmış olacaksınız. Dizide yer almayan gizemlerden bazıları da bu oyunda yer almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.