OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games’ten bedava oyun

Epic Games'ten bedava oyun

85

 

Epic Games platformu üzerinde bedava bir şekilde sunulmakta olan oyunların farklı platformlar üzerinde bazı dönemlerde çok yüksek ücretlerle satılıyor olması oyun tutkunu olanların ilgisini çekmektedir. Epic Games şirketi, şimdi ise toplamdaki satış fiyatı 49,00 Türk Lirası tutarında bulunan Wargame: Red Dragon​​ ismine sahip oyunu bedava yapmış oldu.

Oyununun türü; Strateji ile birlikte savaş
Oyunun boyutu; 20 GB’lik bir boyuta sahip
Satış Ücreti; 49,00 Türk Lirası tutarında
Bedava kalacağı zaman: 04.03.2021 tarihi itibariyle bir hafta

Buna benzer oyunlar üzerinde aşina hale geldiğimiz bir senaryo olarak öne çıkan soğuk savaşın kızışmaya başlaması fikrinden yola çıkmış olan yapım içerisinde, temel bir şekilde üç tane blok birbirleriyle savaşa tutuşmuş oluyor. Bu söz konusu bloklardan bir tanesi komünist rejimler, bir tanesi Çin ve ötekisi de Batı şeklinde gözümüze çarpmakta. Oyun üzerinde seçebilecek olduğumuz 17 tane değişik ülke ve kullanabilecek olduğumuz toplam olarak 1450 tane değişik birim bulunmakta.

Oyun aslında bizlere hikaye açısından fazla büyük bir yenilik sunmuyor olsa da değişik birimlerin yanı sıra devamlı olarak değişik savaşlar gerçekleştirebilme potansiyeli oyunu fazlasıyla öne çıkartmış oluyor. Wargame: Red Dragon adlı yapım değişik stratejiler ile birlike zafere ulaşmaya çalışmakta olduğumuz çık keyifli saatler vaat etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.