OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games’ten bedava oyun müjdesi

Epic Games'ten bedava oyun müjdesi

35

 

Epic Games Store isimli popüler platform, kullanıcıları çekebilmek ve rekabetle alakalı kabiliyetini çoğaltabilmek amacıyla her hafta çok daha yeni bedava oyunlar vermeye devam ediyor. Bu söz konusu haftanın oyunları ise Cadılar Bayramı’yla alakalı temaya uygun durumda olsa bile 2 tane oyunda birbirlerinden fazlasıyla değişik.

İlk oyun SOMA olarak öne çıkıyor. Frictional Games şirketinin tarafından yapılmış olan bu özel oyun, aslında bilim kurgu korku oyunu olarak karşımıza geliyor. Oyun içerisinde yer alan ana tema ise kimlik bilincinin yanı sıra insanı insan yapmış olan şeyin tam olarak ne olduğunu gösteriyor. Kendisini adeta bir robot zannetmeye yaklaşmış olan insanlar ve insan sanmaya başlamış robotlar arasında uğruna savaş yapabileceğimiz bir şeyler aramakta olduğumuz SOMA isimli yapım, tek oyuncu tarafından oynanabilen bir oyun şeklinde karşımızda

İkincisi ise Costume Quest isimli yapım. Tim Schafer’a ait oyunları bilen herkes bilir. Kendisine has bir hikaye anlatımı olduğundan dolayı öne çıkan Schafer’ın yaptığı tasarımları ve dünya konusundaki kurgu da fazlasıyla karakteristiktir. Costume Quest isimli yapım da bu oyun dehasına ait durumda bulunan Double Fine Productions şirketinin eserlerinden biridir. Bu fazlasıyla eğlenceli bir durumda ve mizahi olan oyun üzerinde Cadılar Bayramı’na özel olarak şeker toplamaktayız.

Söz konusu bu 2 tane oyun da 7 Kasım 2019 tarihine kadar bedava bir şekilde elde edilebiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.