OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games’ten bedava iki oyun

Epic Games'ten bedava iki oyun

12

 

Epic Store platformunun üstünden çok kısa bir zaman için bedava bir şekilde sunulan oyunlara baktığımız zaman bugün ABZU adlı yapım ile birlikte Rising Storm 2: Vietnam adlı yapımı görüyoruz. Satış ücreti toplamda 70 Türk Lirası tutarında bulunan oyunlar, Epic Store platformunun üstünde bir müddet boyunca bedava bir şekilde sunulmakta.

Epic Games platformu ardımızda bırakmış olduğumuz sene başlatmış olduğu bir etkinlik kapsamında her hafta bedava bir şekilde bazı oyunlar sunacak olduğu açıklamasında bulundu. Bu söz konusu kampanyanın 2020 senesinin ilk günlerine kadar devam edecek olduğu söylentileri vardı fakat durum fazla da bu şekilde olmadı. Epic Games, oyunlardan bazılarının bedava bir şekilde sunmayı sürdürmekte.

Platform üzerinde bedava bir şekilde sunulmuş olan oyunların farklı platformlarda bazı zamanlarda bayağı yüksek bedellere satılıyor olması da oyun tutkunlarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Epic Games platformu, şimdi ise toplamdaki fiyatı 70,00 Türk Lirası tutarında bulunan ABZU adlı yapım ile birlikte Rising Storm 2: Vietnam isimli yapımları bedava hale getirdi.

ABZU adlı yapım, Giant Squid şirketinin geliştirmiş olduğu ve 505 Games şirketinin yayınlamış olduğu bir yapım. 2016 senesinde piyasaya çıkmış olan söz konusu yapım Steam üzerine de çok büyük bir beğeni kazanmayı başarmıştı. Özellikle sualtı de su altı dünyasına ilgisi bulunanlar için yapım en başarılı alternatiflerden bir tanesi olarak gösterilmekteydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.