OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games’in bedava dağıttığı oyunların toplam tutarı ne kadar?

Epic Games'in bedava dağıttığı oyunların toplam tutarı ne kadar?

7

 

Son zamanların en fazla konuşulmuş olan çevrimiçi oyun platformlarından Epic Games, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta gerçekleştirdiği GTA 5 kampanyasıyla adeta gündeme oturmayı başarmıştı. Yapılmış olan özel incelemeler, çok uzun bir zamandan beri bedava oyun kampanyası gerçekleştiren Epic Games şirketinin bu zaman dek toplamdaki değeri 2.000 dolar tutarını geçen 108 tane oyunu bedava dağıtmış olduğunu da ortaya koymuş durumda.

Oyun sever kitlenin son zamanlardaki bir numaralı gündemi olarak öne çıkan platform elbette ki Epic Games. Zira bir zamandır gerçekleştirmiş olduğu bedava oyun kampanyalarıyla birlikte oyunseverlerin beğenisini kazanmış olan söz konusu platform, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta dünya üzerindeki en popüler oyunlarından biri olarak öne çıkan GTA 5 adlı yapımı bedava bir şekilde sunmaya başlamış oldu. Epic Games şirketinin GTA 5 adlı oyun kampanyası o denli büyük bir ilgi gördü ki ilk olarak Epic Games platformunun daha sonrasında ise GTA 5 platformunun sunucuları çökmüş oldu.

Video oyunuyla alakalı sektör her geçtiğimiz gün biraz daha gelişme gösteriyor. Bu durum ise beraberinde, piyasaya çıkartılmış olan yeni oyunların çok daha değerli bir hale gelmesine sebep oluyor. Epic Games platformu da bugüne dek düzenlemiş olduğu bedava oyun kampanyaları ile birlikte oyunseverler için çok büyük bir oyun kütüphanesini bedava bir şekilde sunmuş vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.