OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games’in 26 Aralık’taki bedava oyunu 89 TL tutarındaki My Time at Portia

Epic Games'in 26 Aralık'taki bedava oyunu 89 TL tutarındaki My Time at Portia

13

 

Epic Games adlı popüler platform, şimdi ise 89,00 Türk Lirası tutarında satılan My Time at Portia adlı yapımı bedava hale getirdi.

My Time at Portia adlı yapım, neşeli bir şekilde gözüken görüntüsünün altında karanlık bir hikayeyi saklamakta bulunan ve oyun eleştirmeni olanlardan da tam not almayı başaran bir oyundur. Pathea Games şirketinin geliştirmiş olduğu yapım üzerinde türlü ürünler yetiştirmekte ve çiftlik ile birlikte fabrika kırması olarak öne çıkan tesisimizi istediğimiz gibi büyütebilmemizi sağlamış oluyor.

Bu büyümeyle ilgili olarak gerekli kaynakları da sağda solda karşımıza çıkmış olan çok tuhaf canlılardan sağlamış oluyor. Oyun aslına bakılırsa bir simülasyon rol yapma oyunu şeklinde fazlasıyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Aslında farklı ve yeni bir oyun olarak öne çıkan My Time at Portia, 2017 senesi içerisinde alfa versiyonla çıkış gerçekleştirmiş olsa bile 2019 senesi içerisinde resmi bir şekilde paylaşılmıştı.

Miyazaki filmlerinin yanı sıra Animal Crossing gibi bir takım yapımlarda etkilenmiş olduğunu belli eden My Time at Portia adlı yapım, çok keyifli bir oyunun yanı sıra insanların kendini fazla bir şekilde yormadan eğlenceli zaman geçirmeleri amacıyla çok önemli bir fırsat sunmuş oluyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.