OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games’in 20 Aralık’taki bedava oyunu Defense Grid: The Awakening

Epic Games'in 20 Aralık'taki bedava oyunu Defense Grid: The Awakening

110

Ünlü bir durumdaki oyun dağıtım platformlarından Epic Games, şimdi ise ücreti 17 Türk Lirası tutarında bulunan Defense Grid: The Awakening adlı yapımı bedava yapmış oldu. Oyunun mevcut durumdaki açıklanması, burda yer almış olan listeyi de doğrulayacak cinste.

Kule savunmayla alakalı oyunlara çok daha değişik bir bakış açısı getirmiş olan Defense Grid: The Awakening adlı yapımda yapmış olduğumuz iş, bu oyun türü içerisinde çok sık bir şekilde karşılaşmış olduğumuz gibi üstümüze akan düşman güruhlarını durdurabilecek savunma sistemlerini kurabilmek.

Pek çok defa yeniden oynanabilmekte olan söz konusu bu oyun üzerinde değişik kule çeşitlerini, değişik düşmanlara karşı kullanmış oluyoruz. Bundan dolayı da düşmanların yanı sıra kuleler arasında biraz da olsa taş – kağıt – makas dengesi de yer almakta. Ana hikaye içerisinde tam tamına yirmi tane değişik bölüm yer almakta.

Kule savunmayla alakalı oyunların yanı sıra strateji oyunları ile birlikte bulmaca çözmeyi çok fazla sevmekte olanlar açısından bu oyun çok daha eğlenceli saatler vaat etmekte. Hidden Path Entertainment adlı şirket tarafından hazırlanmış olan oyun, kullanıcılar aracılığıyla da ‘Çok Olumlu’ şeklinde puanlanmış durumdaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.