OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games ücretsiz oyunlarını dağıtmayı sürdürüyor

Epic Games ücretsiz oyunlarını dağıtmayı sürdürüyor

24

 

Epic Games şirketi ile Warner Bros. şirketi, Batman oyunları oynamayı sevenleri fazlasıyla sevindirmeyi başararak bir anlaşmaya imza attı ve tam tamına 6 tane Batman oyununu bedava bir şekilde dağıtmaya karar vermiş oldu. Özellikle de Batman Arkham isimli seriyi daha öncesinde hiç bir şekilde oynama fırsatı yakalayamamış olan oyunculara bu fırsatı hiç bir şekilde kaçırmamalarını önermekteyiz.

Rocksteady şirketi tarafından geliştirilmiş olan Batman: Arkham isimli serinin Batman: Arkham Asylum ile birlikte Batman: Arkham Knight ve Batman: Arkham City isimli oyunlarının 3 tanesini de bedava bir şekilde edinebileceksiniz. Bu söz konusu 3 tane oyunun Epic Games üzerinde toplamdaki fiyatı 99 Türk Lirası tutarında. WB Montreal şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Batman: Arkham Origins isimli yapım da maalesef bedava bir şekilde sunulmamakta.

Öte yandan Batman’in Travelller’s Tales şirketi tarafından geliştirilmiş olan LEGO Batman üçlemesi içerisindeki LEGO Batman ile birlikte LEGO Batman 3: Beyond Gotham ve LEGO Batman 2: DC Super Heroes isimli oyunlarının 3 tanesini de bedava bir şekilde kütüphanenize ilave edebilirsiniz. LEGO Batman isimli üç oyunun toplamdaki değeri ise Arkham serisiyle tamamen aynı bir durumda, yani 99 Türk Lirası tutarında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.