OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games ücretsiz oyunlarına devam ediyor

Epic Games ücretsiz oyunlarına devam ediyor

30

 

Pek çok farklı yapımı bedava bir şekilde dağıtmasından dolayı oyuncuların gönüllerinde adeta taht kurmayı başaran Epic Games Store platformu, önümüzdeki hafta içerisinde Just Cause 4’ü bedava bir şekilde veriyor olacak. Oynayanlar ise, Just Cause 4 adlı yapımın yanında Wheels of Aurelia’yı da bedava bir şekilde kütüphanelerine ilave edebiliyor olacaklar.

Oyuncuların en fazla talep etmiş olduğu şeyi onlara verip günümüzdeki en popüler oyun platformlarından bir tanesi olmayı başarmış bulunan Epic Games Store platformu, bu yol üzerinde hızlı bir şekilde ilerlemekte. Söz konusu platform, çıkış yapmış olduğu günden bu zamana kadar her hafta bir veyahut iki adet bedava oyunu oyunculara sunmakta.

Epic Games Store platformu üzerinde bugüne dek oyuncular tarafından bayağı bir sevilen birkaç yapımın da bedava şekilde sunulduğunu görmüş idik. Firma, bu hafta içerisinde de çok sevilen yapımlar arasında kendisine yer bulan bir oyunu oyunculara bedava bir şekilde vermiş olacak. Epic Games Store platformunun bu hafta içerisinde bedava verecek olduğu iki oyundan bir tanesi de Just Cause 4 olarak öne çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.