OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games ücretsiz oyunlara devam ediyor

Epic Games ücretsiz oyunlara devam ediyor

17

 

Steam platformunun en büyük rakipleri arasında yer alan Epic Games Store, oyun geliştiren firmaları yapmış olduğu çok ufak kesintilerden dolayı kendisine çekmeyi başarırken kullanıcıları da her hafta içerisinde vermiş olduğu bedava oyunlar sayesinde platforma çekmeye gayret ediyor. Oyuncular için her hafta bedava oyunlar dağıtan Epic Games Store isimli platform, bu hafta içerisinde 17 yaş üstündeki bir derecelendirmesi bulunan The End is Nigh isimli oyunu seçmiş durumda.

Oyuna ait olan Epic Games mağazası üzerindeki tanıtım yazısı da şu şekilde; ”The End is Nigh isimli yapım, büyüme gösteren bir macera platform oyunu olarak öne çıkmaktadır. Oyun içerisinde çok fazla ölebilirsiniz ama problem değil zire muhtemel olarak zaten ölüsünüz.”

Minimum gereksinimleri şu şekilde;
İşletim sisteminizin Windows 7 işletim sistemi ya da daha üstü olması gerekiyor. İşlemcinizin ise kesinlikle Intel Core 3 olması gerekli. Bellek kısmına baktığımızda minimum 2 GB’lik bir RAM bizleri karşılıyor. Ekran Kartına şöyle bir göz atarsak OpenGL 3.0 ya da üstünde bir desteği bulunan ekran kartının gerekli olduğu görülüyor. Depolama kısmında ise 500 MB’lik bir alan yeterli.

Oyuna ait olan Epic Games Store üzerindeki sayfasına gittikten sonra ”AL” yazılı butona tıkladıktan sonra gerekli işlemleri yaparak oyunu çok kolay bir şekilde bedava olarak elde edebiliyorsunuz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.