OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games toplamda +400 TL’ye satılan 2 tane oyunu bedava yapıyor

Epic Games toplamda +400 TL'ye satılan 2 tane oyunu bedava yapıyor

16

 

Vermiş olduğu bedava oyunlar sayesinde popülerliğini bayağı bir arttırmış olan Epic Games şirketi, gelecek hafta Steam üzerindeki toplam fiyatı 418 Türk Lirası tutarında bulunan Absolute Drift adlı yapımla beraber Rage 2: Deluxe Edition adlı yapımı bedava yapmış olacak. 18 Şubat Perşembe gününde bedava olacağı açıklanan oyunlar, bir hafta süresince de bedava kalmış olacak.

Her hafta içerisinde çok kısa bir zaman için bedava yapmış olduğu oyunlar sayesinde çok geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Epic Games şirketi, yeni seneye özel başlatmış olduğu 15 gün boyunca devam eden bedava oyun serisini ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde tamamlamış oldu. Seri süresince pek çok oyun bedava bir şekilde sunulmuş olsa da büyük bir kısmı oyuncuların ilgisini çekmeyi başaramamış durumda. Bu hafta içerisinde verilmiş olan oyun da genel bir şekilde çok olumlu eleştiriler almış durumda.

Epic Games şirketi gelecek haftanın bedava oyunları, Steam platformu üzerinden 20 Türk Lirası tutarından satışa sunulmuş olan Absolute Drift adlı yapım da 399 Türk Lirası tutarından satılmakta olan Rage 2 Deluxe Edition adlı yapım olarak karşımıza çıkacak. Söz konusu bu yapımlar, 18 Şubat 2021 ila 25 Şubat 2021 tarihlerinin arasında bedava kalmış olacak. Daha önceki haftanın oyunu olarak öne çıkan Halcyon 6: Starbase Commander adlı yapım da 18 Şubat tarihine dek bedava kalmayı sürdürecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.