OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games tane oyunu kısa süreli bedava veriyor

Epic Games tane oyunu kısa süreli bedava veriyor

19

 

Epic Games şirketi çok sık bir şekilde ücretsiz oyunları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Cadılar Bayramı’ndan önce de şirket tam 2 tane efsane oyunu hediye etme konusunda bir karar vermiş durumda. Bu söz konusu oyunlar elbette ki genel temaya tamamen uygun bir şekilde seçilmiş durumda.

Oyunlardan birincisi Observer isimli yapım. 2084 senesinin Polonya içerisinde geçmekte olan bu hikaye üzerinde, insanların zihinlerine ilave edilmiş sibernetik protezleri hackleyip farklı davaları da çözmeye çalışmaktaydık. Fazlasıyla başarılı bir atmosferi bulunan söz konusu bu oyun hem oyun eleştirmenlerinden hem ise oyunu oynayanlardan tam bir not almayı başarmıştı.

Başka bir korku oyunu olarakta Alan Wake’s American Nightmare isimli yapım öne çıkıyor. Epic Games store bu oyunu da kısa bir zaman için bedava verme konusunda karar aldı. Bu söz konusu oyun ise, Alan Wake evreni üzerinde yer almakta olan fazlasıyla keyifli bir yapımdır. Orijinal oyun üzerinde televizyonda oynamakta bulunan Night Springs isimli dizinin bir kısmına da adeta misafir olduğumuz bu macera dolu oyun içerisinde hikaye devamlı bir şekilde yön değiştirmekte. En son olarakta Mr. Scratch’la karşı karşıya gelmiş oluyoruz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.