OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games Store üzerinde indirimler başlamış durumda

Epic Games Store üzerinde indirimler başlamış durumda

16

 

Steam platformunun en büyük rakiplerinden bir tanesi olarak öne çıkan Epic Games Store, bu söz konusu indirimler dahilinde Red Dead Redemption 2 isimli yapımın yanı sıra Borderlands 3 adlı yapım ile birlikte The Outer Worlds adlı yapım ve Ghost Recon Breakpoint adlı yapım gibi pek çok oyunu, oyuncuların fazlasıyla uygun fiyatlara satın alabilmesine olanak vermekte.

Muhteşem Cuma İndirimlerinin dahilinde %75’e seviyelerine kadar ulaşan indirimler sunmaya başladığını ifade eden Epic Games Store, söz konusu bu kampanyanın 22 Kasım ila 2 Aralık tarihlerinin arasında geçerli bir durumda bulunduğunu da ifade etti. Arasında bedava oyunların da yer aldığı indirimli oyunlar üzerinden öne çıkmış olanlar ve indirimli bir durumdaki fiyatlarını alt kısımdan inceleyebilmeniz olanaklı. İndirimlerden faydalanabilmek amacıyla Epic Games Store üstünde bir üyeliğinizin bulunmasının gerekli olduğunu da ilave etmeliyiz..

Borderlands 3 adlı yapım 299 Türk Lirası tutarındaki bir ücretin yerine indirimli olarak 239,20 Türk Lirası tutarında.
Celeste adlı yapım: 33 Türk Lirası tutarındaki bir ücretin yerine indirimli olarak 16,50 Türk Lirası tutarında.
Ghost Recon Breakpoint adlı yapım: 309 Türk Lirası tutarındaki bir ücretin yerine indirimli olarak 154,50 Türk Lirası tutarında.
Observation adlı yapım: 39 Türk Lirası tutarındaki bir ücretin yerine indirimli olarak 19,50 Türk Lirası tutarında.
The Outer Worlds adlı yapım: 309 Türk Lirası tutarındaki bir ücretin yerine indirimli olarak 231,75 Türk Lirası tutarında.
Red Dead Redemption 2 adlı yapım: 299 Türk Lirası tutarındaki bir ücretin yerine indirimli olarak 239,20 Türk Lirası tutarında.
Watch Dogs 2 adlı yapım: 309 Türk Lirası tutarındaki bir ücretin yerine indirimli olarak 92,70 Türk Lirası tutarında.
What The Golf? adlı yapım: 33 Türk Lirası tutarındaki bir ücretin yerine indirimli olarak 21,45 Türk Lirası tutarında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.