OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games Store The Messenger isimli yapımı ücretsiz dağıtıyor

Epic Games Store The Messenger isimli yapımı ücretsiz dağıtıyor

15

 

AAA oyun üreten firmalar tam olarak ne düşünüyor ise düşünsün, oyuncular kesinlikle hiç bir zaman iyi durumda bulunan bir hikayeyi grafiklerden dolayı kenara atmamakta. Özellikle son dönemler içerisinde çıkmış olan Indie oyunlar üzerinde sık bir şekilde fazlasıyla basit, bitlerle adlandırılan grafik biçimlerine sahip bir durumda.

Bu oyunlar arasından bir tanesi de The Messenger olarak öne çıkıyor. Bu söz konusu eğlenceli aksiyon ve platform oyunu geçmiş olduğumuz senenin Ağustos ayı içerisinde piyasaya sürülmüştü. Steam platformu üzerinde 32 Türk Lirası tutarından satılmakta bulunan bu oyun, Epic Games Store platformunun bu hafta içerisindeki bedava oyunu şeklinde karşımıza çıkmış bir durumda.

Sabotage Studios isimli firma tarafından geliştirilmiş olan, Devolver Digital isimli firma tarafından yayımlanan bu oyunun hikayesi ise, tanıtım metnine bakıldığında şöyle geçmekte; ”Kendine ait köyünü bir tane iblis ordusu kuşatmaktayken çok genç bir tane ninja, klanının yaşamda kalabilmesi amacıyla fazlasıyla önemli bir parşömen teslim etmek amacıyla çok lanetli bir dünya üzerinde yolculuğa çıkıyor. Klasik hale gelmiş bir aksiyon platformu şeklinde başlamış olan bu oyun, kısa zaman içinde heyecanın yanı sıra sürpriz ve de mizah dolu bir şekilde, çok geniş bir zaman yolculuğu macerasına dönmüş oluyor.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.