OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games Store için yeni bir özellik

Epic Games Store için yeni bir özellik

7

 

Epic Games şirketinin kendisine özel oyun mağazasını açmış olduğundan bu zamana kadar oyun tutkunlarının eksikliğini hissetmiş olduğu bir şey olarak öne çıkan istek listesi konusundaki özellik sonunda platforma ilave edildi. Böylelikle de platform rakiplerini bir alan içerisinde daha yakalamış bulundu.

Epic Games Store mağazası açılmış olduğundan bu zamana kadar platform üzerinden bir çok bedava oyun dağıtımı yapıldı, Platforma özel olarak çıkan oyunlar sayesinde insanlar buraya çekilmeye çalışılmış oldu. Aradan geçmiş olan zamanda Epic Games, rakiplerinin arkasında kalmış olduğu alan içerisinde de çalışmalar yapmakta.

Şirket şu zamanda da uzun bir zamandır eksikliği hissedilmekte olan istek listesiyle alakalı özelliği platforma ilave etti. Epic Games şirketinin direkt olarak rakibi şeklinde gösterilmekte olan Steam üzerine uzun bir zamandır yer alan bu özellik, oyuncuların beklemekte olduğu bir şeydi.

Epic Games Store üzerinde yer alan oyunları istek listenize ilave etmek fazlasıyla da basit. Normal olarak ”Satın Al” isimli butonun bulunmakta olduğu yerin hemen yan kısmında ufak bir tane ”kalp” simgesi yer alıyor olacak. Bu söz konusu simgeye tıkladığınız zaman da oyunlar listenize ilave edilmiş olacak.

Epic Games şirketinin yapmış olduğu açıklamasına bakılırsa bu söz konusu özelliğin ilk hâlinde yalnızca liste oluşturulabiliyor olacak. Daha sonrasında ise bu özellik geliştirilmiş olacak ve indirim haberleri benzerindeki bilgileri de içeriğinde barındıran bildirimlerin yanı sıra e-postalar almayı sağlamaya başlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.