OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games Store bedava oyun vermeye devam ediyor

Epic Games Store bedava oyun vermeye devam ediyor

54

 

Epic Store üstünden çok kısa bir zaman için bedava bir şekilde sunulmuş olan oyunlar köşemize baktığımız zaman bugün Lifeless Planet adlı yapımın yanı sıra Killing Floor 2 adlı yapım ile birlikte The Escapist 2 adlı yapımı görüyoruz. Toplamaki satış fiyatı tam olarak 111 Türk Lirası tutarında bulunan bu oyunlar, Epic Store üstünde kısa bir zaman boyunca bedava bir şekilde sunulacak.

Epic Games şirketi ardımızda bırakmış olduğumuz sene başlatmış olduğu bir etkinlik kapsamında her hafta bedava bir şekilde bazı oyunlar sunacak olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Bu söz konusu kampanyanın 2020 senesinin ilk dönemlerine kadar devam edeceği ifade edilmekteydi fakat durum aslında bu şekilde olmadı ve Epic Games platformu, oyunlardan bazılarını bedava bir şekilde sunmayı sürdürüyor.

Platform üzerinde bedava bir şekilde sunulmakta olan oyunların farklı platformlar üzerinde bazı zamanlarda bayağı yüksek bedellere satılıyor olması da oyun tutkunlarının ilgisini çekmiş durumda. Epic Games platformu, şimdilerde toplamdaki satış fiyatı 111 Türk Lirası tutarında bulunan Lifeless Planet adlı yapımın yanı sıra The Escapist 2 adlı yapım ile birlikte Killing Floor 2 isimli yapımı bedava yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.