OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games Store bedava oyun müjdesi yaptı

Epic Games Store bedava oyun müjdesi yaptı

48

 

Her geçtiğimiz hafta içerisinde kullanıcılarına bedava bir şekilde oyun dağıtmış olan Epic Games şirketi bu hafta içinde de yeni bir tane oyunla karşımıza çıktı. Epic Games şirketinin bu hafta içerisinde dağıtımını gerçekleştirdiği oyun ise ‘‘Fez’’ ismine sahip bir bulmaca oyunudur.

Oyun severlerden hangisi bedava verilen oyuna hayır cevabını verebilir ki? platform üzerinde yer alan kullanıcıları her geçtiğimiz hafta türlü türlü oyun dağıtıp sevindirmeyi sürdüren Epic Games şirketi bu hafta içerisinde de geleneğini sürdürüyor. Epic Games şirketi bu hafta içerisinde bağımsız yapımcılar tarafından yapılan Fez isimli oyunu oyunculara bedava bir şekilde dağıtmakta.

Fez isimli yapım, 13 Nisan 2012 tarihi içerisinde yayınlanmaya başlanan bir oyundur. IGN ile birlikte Eurogamer benzerindeki popüler platformlardan tam bir puan almayı başaran bu harika bulmaca oyunu, 2 boyutlu bir dünya üzerinde 2 boyutlu bir yaratık haline gelen Gomez’in hikayesini açık bir şekilde anlatmakta. Gomez ise 3. bir boyutla karşılaştıktan sonra kendisini zamanla birlikte uzayın sonuna götürebilecek çok önemli bir yolculuğun içerisinde bulmuş olur.

Fez’in söz konus ubu dünyası sırların yanı sıra bulmacalar ve de çok gizli hazineler ile dolu durumdadır. Oyun üzerinde geçmişin bütün gizemlerini net bir şekilde açığa çıkartıp gerçeklikle birlikte algı hakkında yer alan gerçekleri keşfedebilirsiniz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.