OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games şirketinden bedava oyun açıklaması geldi

Epic Games şirketinden bedava oyun açıklaması geldi

85

 

Epic Games Store isimli popüler platform, Metro Exodus oyunundaki hamlesiyle beraber bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış bir durumdaydı. Steam platformu üzerinde de paylaşılmış olan oyunun daha sonra sadece Epic Games Store platformunda satışa açık bir duruma getirilmiş olması, platformu Steam platformunun karşısında çok daha dişli ve daha etkili bir rakip vaziyetine getiren hamleydi. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde 103 Türk Lirası tutarına sahip Rayman Legends adlı oyunu bedava bir duruma getirmiş olan Epic Games platformu, bir tane oyunu daha bedava yapmış durumda.

Jotun: Valhalla Edition isimli yapım, 5 Aralık tarihi içerisinde Epic Games Store platformunda bedava bir şekilde yayınlanmış olacak.

Jotun isimli yapım, İskandinav mitolojilerini konu almış, elle çizilen bir tane aksiyon ve keşif oyunu olarak öne çıkmaktadır. Oyun içerisinde utanç veren bir şeklinde yaşamını yitiren Viking savaşçılarından Thora’yı kontrol etmektesiniz ve Valhalla’ya kadar ulaşabilmek amacıyla kendinizi İskandinav tanrılarına kanıtlamak amacıyla çalışmalar yapıyorsunuz. Jotun isimli yapım, ilk önce Eylül 2015 tarihi içerisinde piyasaya çıkartılmıştı ve Steam platformu üzerinde oyun severlerle buluşmuştu. 2016 senesi içerisinde Wii U platformu ile birlikte PS4 platformu ve Xbox One platformu üzerinde paylaşılan söz konusu bu oyun, birkaç gün geçtikten sonra Epic Games Store platformunda da yayınlanmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.