OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games şirketi şimdi de 17 TL’den satılan Solitairica’yı bedava yapmış durumda

Epic Games şirketi şimdi de 17 TL'den satılan Solitairica'yı bedava yapmış durumda

7

 

Epic Games adlı platform, şimdi ise normal bir durumda 17 Türk Lirası tutarındaki bir ücretle satılmakta olan Solitairica isimli oyunu bedava yapmış olduğu konusunda bir duyuruda bulundu..

Solitairica ismine sahip olan, aslına herkesin bilmekte olduğu Solitaire adlı yapımı temeline koyup oyuncular için RPG türü içerisinde karşılaşmalarının yanı sıra roguelike oyunlarının sunmakta olduğu çok özel bir deneyimi sunmuş oluyor. Oyunun mevcut durumdaki hikâyesine şöyle bir bakılırsa bizler Myrriod toprakları üzerinde bütün kalpleri çalmakta olan İmparator Stuck’a karşı savaşacak cesareti bulunan en son savaşçı da biz oluyoruz.

Unreal Engine 4 ismine sahip oyun motoru kullanılıp Righteous Hammer Games şirketinin geliştirmiş olduğu Solitairica adlı yapım, toplam olarak dört tane enerji çeşidine ev sahipliği yapmakta: Saldırının yanı sıra savunma ile birlikte çeviklik ve de irade. Oyun üzerinde ilerlemeye devam ettikçe yeni yeteneklerin yanı sıra sınıflar açmaktayız. Açılmış olan söz konusu bu yetenek ile birlikte sınıflar da oyunu oynama biçimimizde çok önemli bir yere sahip olmaktadır.

Minimum gereksinimle:

İşletim Sistemi kısmında Windows 7 64 bitlik sürümü gerekli
İşlemci kısmında Dört çekirdekli Intel ya da AMD işlemci, 2.5 GHz ya da çok daha hızlı bir durumda
Bellek kısmında 4 GB’lik bir RAM
Depolama kısmında 800 MB’lik bir alan
DirectX kısmında ise 11 sürümü
Ekran Kartı kısmında da NVIDIA GeForce 470 GTX ekran kartı ya da AMD Radeon 6870 HD serisindeki ekran kartı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.