OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games şimdi de ‘Minit’ isimli oyunu bedava dağıtıyor

Epic Games şimdi de 'Minit' isimli oyunu bedava dağıtıyor

27

 

Valve şirketinin oyun platformu olarak tanınan Steam adlı platformun en büyük rakibi olarak öne çıkan Epic Games isimli platform, haftalardan beri oyun severlere özel olarak bedava oyunlar sunmayı sürdürüyor. Söz konusu platform, bu kampanyasını sene sonuna kadarki zaman içerisinde devam ettirecek ve bunun sayesinde ise oyun severler, hiç bir şekilde para harcamadan bir çok oyuna Epic Games platformu üzerinde sahip durumda olabilecekler. Kampanyanın dahilinde bu hafta öne çıkan oyunsa Steam üzerinde 18 Türk Lirası tutarındaki bir bedelle satılan ”Minit” adlı bir oyun.

Epic Games isimli platform bedava oyun kampanyası kapsamında, her geçtiğimiz hafta değişik fiyatlara sahip oyunları sunmakta. Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde Batman isimli seriyi bedava bir şekilde sunmuş olan bu platform, bu hafta içerisinde de az daha uygun fiyata sahip ve çok fazla popüler durumda bulunmayan bir tane oyunu bedava bir şekilde dağıtma kararı almış durumda. Eğerki sizler de bulmaca tarzında yer alan oyunlardan hoşlanmaktaysanız, Mini isimli yapıma bedava bir şekilde sahip olabilir ve bu söz konusu oyunu kütüphanenize hızlı bir şekilde ilave edebilirsiniz..

Oyun içerisinde yalnızca 60 saniyelik bir zamanınız var. Bu söz konusu 60 saniyenin içinde bulmacaları çözebilmeniz ve bir üst seviyeye geçiş yapmanız gerekli. Eğer ki 1 dakika içerisinde bulmacaları çözmeyi başaramazsanız, bölümü tekrardan oynamanız gerekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.