OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic games gelecek hafta hangi oyunu bedava yapacak?

Epic games gelecek hafta hangi oyunu bedava yapacak?

133

 

Epic Games, gelecek hafta içerisinde bedava sunacak olduğu oyunu açıklamış durumda. Yapılmış olan açıklamalara bakılır ise oyuncular, gelecek hafta içerisinde MudRunner adlı yapıma bedava bir şekilde sahip olabilecekler.

26 Kasım ila 3 Aralık tarihlerinin arasında bedava bir şekilde erişilebilir hale gelecek oyun MudRunner olarak açıklandı. Steam platformu üzerinde 70 Türk Lirası tutarından satılmakta olan söz konusu oyun, oyunculardan çok olumlu yorumlar almayı da başarmış oldu.

Saber Interactive şirketinin geliştirmiş olduğu ve Focus Home Interactive şirketinin de yayınlamış olduğu MudRunner adlı yapım, 2017 senesi içerisinde karşımıza çıkmış idi. Steam platformu üzerindeki incelemeler içerisinde ‘Çok Olumlu’ almış bulunan MudRunner adlı yapım, Sibirya’nın o çok soğuk bir durumda ve çamurlu yolları üzerinde kamyon sürerek yük taşımayı sevmekte bulunan simülasyon meraklısı olanları fazlasıyla memnun etmiş olacak. Tamamen gerçekçi bir fizik motoruna sahip durumda bulunan MudRunner adlı yapım, aslına bakılırsa serinin 2. oyunu. Spintires adıyla çıkış yapmış olan ilk oyun üzerinde de oyunculara çok daha yeni bir zorluk seviyesi sunmuş olan Saber Interactive şirketi, bu zorlu durumda bulunan koşulları MudRunner adlı yapımda da fazlasıyla sağlamış oldu. Şimdiden söylememizde yarar var; Mudrunner adlı yapım kesinlikle basit bir oyun değil. Kamyonunuzu çamurun iç kısmına sürüklediğiniz zaman neler yapmanızın gerekli olduğunu çok iyi bilmeniz gerekli. Aksi bir durumda ise aracınızı çamura sapladıktan sonra yardım almak mecburiyetinde de kalabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.