OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games gelecek hafta hangi oyunu bedava verecek?

Epic Games gelecek hafta hangi oyunu bedava verecek?

162

 

Epic Games şirketi, 17 Eylül tarihi ila 24 Eylül tarihinin arasında bedava bir şekilde sunacak olduğu oyun konusunda açıklamada bulundu. Yapılmış olan özel bir açıklamaya bakılırsa gelecek hafta içerisinde Stick It To The Man! bedava hale gelecek.

Her hafta içerisinde çok kısa bir zaman için bedava yapmış olduğu oyunlar ile birlikte çok geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Epic Games şirketi, bu hafta içerisinde fazlasıyla iddialı oyunları bedava yapmış oldu. Railway Empire adlı yapımla beraber Where The Water Like Wine adlı yapımı bedava sunmuş olan firma, bunla beraber gelecek hafta bedava sunulacak olan oyunu da resmi bir şekilde duyurmuş oldu.

17 Eylül tarihi ila 24 Eylül tarihlerinin arasına bedava bir şekilde erişilebilir hale gelecek Stick It To The Man! adlı yapım olarak öne çıktı. Steam platformu üzerinde 15,50 Türk Lirası tutarından satılmakta olan bu oyun, platform tabanına sahip oyunları seven kitleyi çok fazla memnun ediyor olacak.

Zoink şirketinin geliştirmiş olduğu ve Ripstone şirketinin yayınlamış bulunduğu Stick It To The Man! adlı yapım, 2013 senesinde karşımıza çıkmış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.