OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games gelecek hafta hangi oyunları bedava yapacak?

Epic Games gelecek hafta hangi oyunları bedava yapacak?

20

 

Epic Games şirketi gelecek hafta bedava bir şekilde sunacak olduğu oyunlar konusunda açıklamada bulundu. Yapılmış olan bu açıklamalara bakılırsa oyuncular, gelecek hafta Blair Witch adlı yapımın yanı sıra Ghostbusters: The Video Game Remastered adlı yapıma bedava bir şekilde sahip bulunabilecekler.

Her hafta içerisinde çok kısa zaman için bedava yapmış olduğu oyunlarla çok geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Epic Games şirketi, bu hafta içerisinde de çok harika bir oyunu bedava yapmış durumda. Costume Quest 2 veLayers of Fear 2 adlı yapımı bedava bir şekilde sunmuş olan firma, bunla beraber gelecek hafta bedava bir şekilde sunulacak oyunları da duyurmuş oldu.

29 Ekim tarihi ile birlikte 5 Kasım tarihlerinin arasında bedava bir şekilde erişilebilir hale gelecek oyunlar Blair Witch adlı yapımın yanı sıra Ghostbusters: The Video Game Remastered adlı yapım olarak açıklandı. Steam platformu ile birlikte Epic Games Store üzerinde toplam olarak 89 Türk Lirası tutarından satışı gerçekleştirilen her iki tane oyun da kendi alanında oyunculardan olumlu bir yönde yorumlar almayı başarmış oldu.

Bloober Team aracılığıyla geliştirilmiş olan ve Bloober Team NA aracılığıyla yayınlanmış olan Blair Witch adlı yapım, 2019 senesinde oyunseverlerle buluşmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.