OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games Everything oyununu bedava veriyor

Epic Games Everything oyununu bedava veriyor

29

 

Epic Games Store isimli popüler mağaza, bedava oyunlarla ilgili kampanyasına son hızda devam etmekte. Mağaza bu hafta içerisinde David OReilly’in geliştirerek paylaşmış olduğu, 2017 senesi içerisinde çıkışını gerçekleştiren, tek kişiden oluşan bir simülasyonu olarak öne çıkan Everything isimli yapımı oyunculara sunmakta.

Oyunun mağaza içerisindeki bulunan tanıtım yazısı da şu şekilde;

”Everything isimli yapım; hayvanlardan tutun da gezegenlere, galaksilerden daha da fazlasına kadar gözünüzün görmüş olduğu her bir şeye dönüşebilecek olduğunuz destansı, ödül almayı başarmış bir gerçeklik simülasyonu oyundur. Dış ile birlikte iç uzayın arasında yolculuklar gerçekleştirin ve mecburi hedeflerin yanı sıra puanlar veyahut tamamlamanız gerekli olan görevler bulunmadan bu fazlasıyla geniş, her bir şeyin birbirleriyle bağlantılı bir durumda bulunduğu evreni keşfetmeye çıkın. Everything isimli tapım, tabiata ait bütün sistemlerinin Evren üzerinde yer alan her bir şeyin bakış açısından görülebilmekte olduğu yöntemsel, yapay zeka odağına sahip bir simülasyon oyunudur.”

Oyunu edinebilmek amacıyla Epic Games Store hesabınıza giriş gerçekleştirdikten hemen sonra oyunun mağazası üzerinde yer alan sayfasına gitmeniz gerekli. Oyunla ilgili sayfaya girdikten sonra sağ kısımda bulunan ”Al” isimli butona tıklamanız gerekli. Bu söz konusu butona tıkladıktan hemen sonrasında ise oyunun sipariş sayfasına ulaşarak kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.