OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Epic Games 17 TL olan oyunu bedava hale getirdi

Epic Games 17 TL olan oyunu bedava hale getirdi

98

 

Epic Games adlı ünlü oyun platformu, şimdi toplamdaki ücreti 17,00 Türk Lirası tutarında bulunan The Fall​​ isimli oyunu bedava yapmış oldu.

Oyunun türü; Strateji ile birlikte bulmaca
Oyunun boyutu; 530 MB’lik bir boyuta sahip
Ücreti; 17,00 Türk Lirası tutarına
Bedava kalacağı zaman; 18.03.2021 tarihi itibariyle bir hafta

Bu söz konusu oyun üzerinde ekranda görmüş olduğumuz karakterin giydiği bir zırhı oynamaktayız. Temel bir şekilde net sınırları bulunmayan bir yapay zeka olup, zırhın içine yer alan pilotu kurtarmaya gayret ediyoruz. Çünkü kendisi baygın bir vaziyette ve onu (hali ile kendimizi de) kurtarabilmek komple bize kalmakta.

Oyun içerisine çok sık bir şekilde bulmacalar çözmemiz gerekiyor olsa da aksiyona dalmış olduğumuz bölümler de mevcut bir durumda. Genel bir şekilde farklı bir gezegen üzerinde yapay zeka olmanın farkını görebilmekte olduğumuz bu ilginç oyun, özellikle de oynayabilecek çok daha değişik bir şey arayışında olanlar için tamamen ideal bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Oyun üzerinde yabancı bir gezegen içerisinde olduğumuzu hiç bir şekilde unutmamak gerekli. Hali ile oyunun içinde bizim alışmış olduğumuz şeyler olduğu gibi alışılmışın çok daha dışında sürprizler de yer almakta. Genel bir şekilde oyun keyifli saatler geçirmeyi sağlamış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.