OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

En iyi oyun müzikleri

En iyi oyun müzikleri

13

 

Bir oyun oynamış olduğunuzda aklınızda tercih olarak çok iyi bir şey kalıyor ise o oyunun sizi etkilemiş olduğunu ifade edebiliriz. Böyle olması; bazı zamanlarda bir karakter, bazı zamanlar oyunda yer alan bir sahne veyahut oyunun ambiyansı olarakta öne çıkabilir. Elbette ki durum sadece bu olmak mecburiyetinde de değil. Bazı zamanlarda oyunda sizi etkilemiş olan en büyük etmen, oyunun içinde ye alan müzik olabilmektedir.

– DOOM (2016) – BFG Division

Etrafınız pek çok canavarla sarılı durumdayken adrenalininiz yeteri kadar yüksek değilmiş gibi üstüne üstlük bir de bu müziğin girmiş olmasıyla beraber adrenalin katsayınızın ortalama bir şekilde beş katına çıkmakta olduğunu ifade edebiliriz. Elbette bu söz konusu durumun bir engel değil de tam tersine bir yardım olduğunu belirmemizde de yarar var.

– The Witcher 3: Wild Hunt

İlk önce şunu belirtmemizde bir yarar var: liste içerisinde görmüş olduğunuz bütün oyunlardan zor bile olsa tek müzik seçebildik fakat Witcher 3 adlı yapımın müziklerinin içinde bu şekilde bir seçim gerçekleştirmek mümkün olmuş değil. Bundan dolayı da bizler sizin için bütün OST’yi buraya bırakmaktayız.

– GTA IV – Soviet Connection

Grand Theft Auto: San Andreas adlı yapımın müziği fazlasıyla efsanevi ve ikonik bir durumda bulunsa bile GTA IV adlı yapımın Soviet Connection adlı müziği, oyuncuları yeniden GTA IV adlı yapıma başlatmak amacıyla da yeterli. Bundan dolayı da dinlerken dikkatli olmanızı önermekteyiz.

– The Elder Scrolls V: Skyrim – Dovahkiin (Dragonborn)

Skyrim adlı yapımı başlatma esnasında sadece oyun oynamak değil, aynı zaman içerisinde müzik dinlemeyi de amaç edinmiş durumdaysanız veyahut şu anda amaçlamışsanız yalnız olmadığınızı ifade edebiliriz. Oyun, pek çok harika müziğe sahip durumda bulunsa da bu müzik fazlasıyla ayrı bir noktaya sahip durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.