OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

En harika Android oyunlar

En harika Android oyunlar

21

 

Bu haftanın en iyi uygulamalarını sizler için bir araya getirdim. Google Play’da bulunan milyonlarca uygulamadan 5 başarılı Android oyunlarını bir araya getiriyoruz.

Dude Perfect 2
Basketbol severler için yapılmış olan oyun; Dude Perfect 2. Basketbol becerilerinizle yüksek skorlar yapabilirsiniz. Oyunun amacı parmağımızla erkana yaptığınız dokunuşlarla nişan alarak topu potaya atıp sayı yapmak. Ama maalesef kadar kolay değil. Bölüm geçtikçe, akla gelinmeyecek çeşitte ve çokça tuhaf mekanizmalar engeller oluyor.

Dragon Jump
Dragon Jump, fantastik bir beceri oyunudur.

Oyunda kenin tepesinde ejderhalar ile mücadele eden bir şövalyeyi kontrol ediyoruz. Oyun kontrolleri gayet basit. Ejderha’nın uygun konumdayken bir kez tıklayarak zıplayıp ejderhaya mızrağı saplamaya çalışacaksınız.

Jet Car Stunts 2
Jet Car Stunts 2 olağanüstü eğlencesiyle bir yarış oyuunudur. Diğer araba yarışlarından farklı olduğunu söyleyebilirim. Jet Car Stunts 2‘de farklılık olarak, çılgın akrobatik hareketler yapabiliyorsunuz. Tabi bunu normal araçlarla değil akrobatik hareketlere uygun araçlar ile yarışa yapıyoruz. Ve aynı zamanda kendi bölümlerinizi tasarlayabiliyorsunuz. Böylece farklı özelliklere sahip araçları denemek daha kolay.

Triple Jump
Triple Jump sinir bozan yepyeni bir oyun. Kendi tarzı olan oyunda, basit grafiklerle sunulmuş olsa da mantığı ile kendisine bağlamayı başarıyor. Oyunda dokunma hızınıza bağlı mesafesini artırabilen engelleden atlayan küçük bir topu yöneterek skorlarımızı katlıyabiliyorsunuz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.