OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Elite Dangerous: Odyssey adlı yapım ne zaman çıkacak?

Elite Dangerous: Odyssey adlı yapım ne zaman çıkacak?

121

 

Elite Dangerous adlı serinin yeni içeriği olarak karşımıza çıkan Odyssey’nin, 2021 senesinin ilk yarısında paylaşmış olduğu açıklaması yapıldı. Yeni oyun üzerinde, atmosferik bir durumdaki gezegenlere iniş gerçekleştirebilme ve buralarda araştırma gerçekleştirebilme imkanı da bulunuyor olacak. Yeni ortaya çıkmış olan özelliklerle beraber gezegen keşfinin yanı sıra araştırmaları daha da özgür bir şekilde yapılabiliyor olacak.

Frontier Developments şirketinin geliştirip yayınlamış olduğu uzay uçuşu simülasyon oyunlarından bir olarak öne çıkan Elite Dangerous adlı yapıma yeni bir tane daha genişleme paketi gelmekte. Daha önceki oyunlar üzerinde uzay gemisini yönetmekte bulunan bu oyuncu, Samanyolu Galaksisi’nin 1’e 1 ölçeğe sahip bir simülasyonunun iç kısmında yeni gezegenlerin yanı sıra sistemleri de keşfedebilmek amacıyla yolculuğa çıkmaktaydı. Tabiiki de bu oyunlar üzerinde oyuncunun uzayın yanı sıra gezegenleri keşfetmesine izin verilmekteydi fakat söz konusu bu keşif, uzay gemileri ile birlikte araçların iç kısmıyla sınırlı kalmaktaydı.

Görünüşe bakılacak olursa şimdi geliştiriciyle birlikte yayıncı Frontier Developments şirketi, oyuncular için uzayı keşfedebilmenin çok daha özgür yollarını sunma konusunda hazırlık yapıyor. 2021 senesinin ilk ayları içerisinde piyasaya sürülmesi konusunda beklenti bulunan genişleme paketilerinden Elite Dangerous: Odyssey üzerinde oyuncular uzay gemilerinin yanı sıra araçlarla yapmış oldukları araştırmalara ilave bir şekilde oyunun tarihi üzerinde ilk defa gezegen yüzeyine ayak basıp özel keşif faaliyetleri de yürütebiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.