OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ekim ayı içerisinde Xbox Game Pass’e hangi oyunlar eklenecek?

Ekim ayı içerisinde Xbox Game Pass'e hangi oyunlar eklenecek?

29

 

Microsoft şirketi, bugün yapmış olduğu özel bir açıklama içerisinde bu ay içinde Xbox Game Pass aboneleri için sunulacak yeni oyunları ve platformdan ayrılacakları resmi bir şekilde duyurmuş oldu. Yeni oyunların arasında 15 Ekim tarihi içerisinde çıkış gerçekleştirecek Age of Empires III: Definitive Edition adlı yapımda yer almış oldu.

Microsoft şirketi, oyunculara çok uygun bir ücret ile birlikte 100 taneden çok oyun sunmakta olduğu Xbox Game Pass abonelik sistemi ile beraber bir çok oyuncuyu kendisine çekmeyi başarmış idi. Hem PC oyuncuları için hem ise Xbox oyuncuları için oyunlar sunmaya devam eden platform, her ay içerisinde çok daha yeni oyunlara kavuşmayı sürdürmekte.

Age of Empires III: Definitive Edition adlı yapımla beraber oyuncular, The Swords of Ditto: Mormo’s Curse adlı yapımın yanı sıra Heave Ho, Tales of Vesperia: Definitive Edition adlı yapım ile birlikte ScourgeBringer adlı yapım, Katana Zero adlı yapım, Cricket 19 adlı yapım ve Supraland adlı yapıma Ekim ayı içerisinde kavuşmuş olacaklar.

Oyuncular, bu ay içerisinde sekiz tane yeni oyunlara kavuşacak olsalar bile aynı zaman içerisinde 11 tane oyuna erişimlerini de kaybetmiş olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.