OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

EA’dan EA PLAY hamlesi

EA'dan EA PLAY hamlesi

123

 

Yakın zaman içerisinde Steam platformu üzerinde yeni abonelik hizmetini başlatmaya hazırlanan Electronic Arts şirketi, Origin Access ile birlikte EA Access platformlarının tek bir isimde birleştirilecek olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Söz konusu bu iki hizmet de 18 Ağustos tarihi itibariyle ”EA Play” şeklinde isimlendirilmiş olacak.

Oyun dünyası içerisindeki dev isimlerden biri olan Electronic Arts, Steam platformuna ilave edilecek abonelik hizmetinin de kullanıma açılmaya başlamasıyla oyuncuların çokta tercih etmeyeceği biçimde iki değişik isme sahip abonelik hizmetine sahip olmaya başlamış olacaktı. Fakat söz konusu firma, son yapmış olduğu duyurusu ile beraber her iki abonelik hizmetinin adının da değişecek olduğu konusunda açıklamada bulundu.

EA şirketinin paylaşmış olduğu söz konusu bir haber içerisinde Origin Access ile birlikte Steam’e getirilecek EA Access hizmetlerinin tek bir adda buluşacak oldukları bilgisi paylaşılmış durumda. Habere bakılır ise Origin Access ile birlikte EA Access bundan böyle sadece ”EA Play” ismiyle anılmış olacak. Bununla beraber PC platformuna özel durumda bulunan Origin Access Premier hizmetinin ismi de ”EA Play Pro” şeklinde değiştirilmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.