OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

EA şirketinden yeni bir Skate oyunu müjdesi

EA şirketinden yeni bir Skate oyunu müjdesi

18

 

Kaykay oyunlarına bakıldığı zaman her daim özel bir yeri bulunan Skate adlı yapım, 10 senelik çok büyük bir aranın ardından resmen geri dönüş yapacak. Koronavirüsle alakalı tedbirlerin dahilinde iptal edilmesine karar verilen E3 2020 etkinliğinin yerine gerçekleştirilen EA Play Live’a katılım gerçekleştiren ikonik serinin yapımcısı konumundaki Chris “Cuz” Perry, Electronic Arts şirketinin çok daha yeni bir Skate oyununun üstünde çalışmalar yaptığını da açık bir şekilde müjdelemiş oldu.

Los Angeles içerisinde gerçekleştireceği E3 2020 isimli etkinliği koronavirüs pandemisinden dolayı pas geçmek mecburiyetinde kalmış bulunan Electronic Arts (EA), bunu yapmanın yerine EA Play Live ismine sahip çevrimiçi bir etkinlik düzenledi.

Çok sürpriz bir biçimde oyuncuların karşısında çıkmış olan Skate isimli serinin yapımcılarından Chris “Cuz” Perry ile birlikte Deran Chung, Amerika Birleşik Devletleri asıllı ünlü durumdaki stüdyonun yeni bir tane daha Skate oyunu üstünde çalışmalar yaptığını duyurmuş oldu. ”Geri dönüş yaptık ve yapıyoruz! Skete gelecek; yuvarlanıyoruz” ifadelerine yer veren Perry, efsanevi kaykay serisi için tekrardan hayat verebilmek amacıyla gizlice bir araya gelmiş olduklarını da ifade etti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.