OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

EA Play abonelik ücretine zam geldi

EA Play abonelik ücretine zam geldi

24

 

Electronic Arts şirketinin EA Access platformu ile birlikte Origin Access platformunu birleştirmekte olan yeni abonelik hizmetleri olarak öne çıkan EA Play platformu, fazlasıyla uygun bir fiyat ile beraber Steam platformunda yayınlanmış durumda.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan video oyun geliştiricisi ve aynı zamanda yayıncısı olarak öne çıkan Electronic Arts şirketi, Origin Access platformu ile birlikte EA Access platformunu ”EA Play” isminin altında tek bir adla birleştirecek olduğunu ve Steam platformu üzerinde yayınlayacak olduğunu da ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde resmi bir şekilde açıklamıştı. Aylık ya da senelik abone olup pek çok farklı EA şirketi oyununa ve çok daha fazla avantaja sahip durumda bulunabileceğiniz abonelik sistemi, bedavadan az daha pahalı bir durumdaki fiyatıyla bugün Steam platformunda yayınlanmış durumda.

Akşam saatlerine doğru Steam üstünde yayınlanmakta olan EA Play, ülkemiz içerisinde özel kur fiyatlandırmasından dolayı oyuncunun yüzünü güldürecek gibi gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.