OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dying Light sahipleri için bedava verilecek

Dying Light sahipleri için bedava verilecek

21

 

Techland platformu, Dying Light’a sahip durumda bulunan bütün oyuncuların Dying Light: Bad Blood adlı yapımı bedava bir şekilde alabilecek olduğu konusunda açıklamada bulundu. Geliştirici ayrıca yaptığı açıklamada, Dying Light 2 adlı yapımın süresiz bir şekilde ertelenmiş olduğunu açıklamasının sonrasında, Dying Light adlı yapımın 5. yıldönümünde seriye ait battle royale tarzında oyununu hediye etme kararı aldı.

Dying Light adlı yapımı PC platformu ile birlikte PS4 platformu ya da Xbox One platformunda aldıysanız, PC üzerinde Dying Light: Bad Blood adlı yapımın bedava bir kopyasını alma konusunda hak kazanmış oluyorsunuz. Oyunu alabilmek amacıyla tek yapmanız gerekli olan şey ise Dying Light Docket web sayfasına giderek bir hesap oluşturmak ve daha sonrasında Steam ile birlikte PSN ya da Xbox hesabınızı buraya bağlamak. Herhangi bir platform üzerinde Dying Light’a sahip durumdaysanız, hesabınızı bağladıktan hemen sonrasında karşınıza çıkan talimatları izleyip Steam kodunuzu alabiliyorsunuz.

Techland yapmış olduğu duyuru içerisinde; ”İnanması zor topluluğumuza teşekkür edebilmek amacıyla, Dying Light deneyimlerini çok daha fazla genişletmek isteyen her bir maceracıya Dying Light: Bad Blood adlı yapımın bedava kopyasını sunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklindeki ifadelerine yer verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.