OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dying Light 2 adlı yapımın ne zaman çıkacağı yakında duyurulacak

Dying Light 2 adlı yapımın ne zaman çıkacağı yakında duyurulacak

3

 

TheEscapist adlı platforma konuşma gerçekleştiren Dying Light 2 adlı yapımın baş yönetmeni görevinde bulunan Tymon Smektala, oyunun geliştirme süreci ile ilgili çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Smektala, yakın zaman içinde oyunun tanıtılacak olduğuna işaret etmekte olan bir takım ipuçları da paylaşmış durumda.

Son zamanların en fazla beklenilmekte olan oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan Dying Light 2 adlı yapm, çok uzun bir zamandan beri pek çok farklı tartışmanın da konusu haline geldi. Son ortaya çıkmış olan iddialara bakılırsa da Dying Light 2 adlı yapımın geliştirme aşamaları tam bir şekilde kargaşaydı. Fakat bu hususta da geliştirici firma konumundaki Techland, iddiaların tamamen yalan ve asılsız olduğunun yanı sıra sürecin planlanmakta olduğu gibi ilerlemeye devam ettiğini paylaşmıştı.

Bütün bu tartışmanın hemen sonrasında ise Dying Light 2 ismini sadece birkaç haftadan beri duymuyor olsak bile bu defa da oyunun baş yönetmeni aracılığıyla bir açıklama gerçekleştirdi. Tymon Smektala yapmış olduğu özel bir açıklamada, Dying Light 2 adlı yapımın geliştirilme aşamasındaki son durumunu açıkça paylaştı. Aynı zaman içerisinde Smektala’nın açıklaması, oyunun çok yakın bir zamanda tanıtılabilecek olduğunu da gösterdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.