OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dream League Soccer 2016, Head Soccer ve Table Tennis Touch oyunlarının kısa incelemeleri

Dream League Soccer 2016, Head Soccer ve Table Tennis Touch oyunlarının kısa incelemeleri

41

 

Dream League Soccer 2016 adlı yapım, android platforuma artık giriş yapmış ve size en iyi şekilde futbol keyfini yaşatacağına eminim. Oyunda lisanslı gerçek oyuncuları ile rüya takımını kur ve rakiplerine karşı meydan okuyarak en iyi olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Head Soccer adlı yapım oldukça eğlenceli kafa ile oynanabilen futbol oyunudur. Head Soccer’da futbolcularınız ayakları ile değil de kafa kafaya mücadele ederek karşı kaleye gol atmaya çalışıyorlar. Oyun, oyunculara farklı bir futbol oyunu deneyimi sunuyor.

Table Tennis Touch adlı yapım ise, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz son derece gerçekçi bir masa tenisi oyunu. Oyunda amacımız insan olarak değil de robot olarak masa tenisini ile rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız. Şaşkınlık veren fizik motoru, insansı yapay zeka ve görsel efektleri ile hiç bir şekilde eksiği olmayan Table Tennis Touch adlı yapımı oynarken çok eğleneceğinizi ve keyifli zaman geçireceğinizi açık bir şekilde ifade edebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.