OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dragons World, My PlayHome ve This War of Mine Android Oyun

Dragons World, My PlayHome ve This War of Mine Android Oyun

104

 

Dragons World ile ejderhaların dünyasında onlarla ilgilenecek yeni ejderhalar keşfedeceksiniz. Ejderhalarınızı büyütüp besleyip bir savaşçı hale getireceksiniz. Böylelikle diğer oyuncularla dövüşecek ve yeni adalar satın alacaksınız.

My PlayHome küçük bir evinizdeki çocuklarınız ile ilgilenen anne babayı yöneteceğiniz rol yapma oyunudur.

Çocuklarınızla vakit geçirecek ve onların büyümelerini sağlayacaksınız. Çocuklarınızla gezmelere gidecek ve istediklerini yiyebilmelerini sağlayacaksınız. Oldukça eğlenceli olan My PlayHome adlı yapımı oynamanız konusunda bir tavsiyemiz var.

This War of Mine adlı yapım, hayatta kalmaya odaklı aksiyon ve macera severlerin kesinlikle denemesi gerek bir oyun. Oyunda amacımız kontrol ettiğimiz karakterimiz ile Bosna savaşının ardında harabe haline gelmiş şehirde yaşam mücadelesi vererek hayatta kalmak. Yönettiğiniz tüm karakterlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlık durumlarını göze alıp karınlarını doyurmaya çalışacaksınız. Sığındığınız evi daha geliştirmek üzere diğer yerleri yağmalamak için keşfe çıkacaksınız ama dikkat etmeniz gerekir ki keskin nişancılara hedef olmayın. Türkçe desteği olan This War of Mine oyununu oynamanızı önerebiliriz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.