OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dragon’s Dogma 2 isimli oyun yeni nesil konsollarda mı olacak?

Dragon’s Dogma 2 isimli oyun yeni nesil konsollarda mı olacak?

37

 

Capcom şirketi, bu defa da farklı bir gelişme ile haber başlıkları üzerinde yer almaya başladı. Firma daha önce çıkarmış olduğu oyunlarda iyi bir geri dönüş elde etti. Bu söz konusu gelişme ile birlikte Dino Crisis Remake ile birlikte Dragon’s Dogma isimli RPG türünde yer alan oyunlarının gelişim sürecinde bulunduğuna yönelik bir takım söylentiler de gün yüzüne çıkmaya başladı.

Orijinal br durumdaki Dragon’s Dogma isimli yapımın yönetmen koltuğunda oturmuş olan Hideaki Itsuno, Twitter üzerinde yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde şu sözlere yer verdi; ”2019 senesi, şu zamana kadarki en harika sene olarak geçti. Devil May Cry isimli yapımın hayranlarına da teşekkürlerimizi sunmaktayız. Daha sonraki projemiz ile ilgili çalışmalara da hız kesmeden devam etmekte olacağız.”

Itsuno aslında söz konusu bu kısa açıklaması ile beraber yeni bir oyunun gelişim sürecine girmiş olduğunu da kesinleştirmiş bulundu. Itsuno’nun Devil May Cry 5 isimli oyunun yönetmenliği içerisinde elde etmiş olduğu başarısını göz önünde bulunduracak olursak, bu söz konusu açıklamanın fazla da elle tutulabilir bir yanı bulunmadığı düşünülebilir. Lakin Capcom şirketinin hali hazır bir şekilde yürütmekte olduğu projelerle birlikte Itsuno’nun yapmış olduğu açıklamasına bir bütün şeklinde bakacak olursak, işlerin fazlasıyla ilginç bir hal almış olduğu da söylenebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.