OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Dr. Dre GTA 6 adlı yapımda karakter mi olacak?

Dr. Dre GTA 6 adlı yapımda karakter mi olacak?

62

 

Rockstar Games şirketinin çatı firması olarak öne çıkan Take-Two Interactive’in satın almış olduğu bir internet alan ismi, GTA 6 adlı yapımla alakalı çok ilginç bir iddiayı da gündeme getirmiş oldu. Eğer ki söz konusu tahminler doğruysa GTA 6 adlı yapımın karakterlerinden bir tanesi, istemsiz bir şekilde de olsa açığa çıkmış durumda bulunabilir.

Rockstar Games şirketinin çok uzun bir zamandan beri geliştirmekte olduğuna inandığımız GTA 6 adlı yapım, bir müddettir haber akışlarından da düşmeye başlamıştı. Bunun asıl sebebi, oyunla alakalı elle tutulabilir bir iddianın gündeme gelmemiş durumda bulunmasıydı. Fakat şimdi ise, Take-Two Interactive cephesi içerisinde çok önemli bir gelişme yaşanmış oldu. Bir internet alan ismini kaydettirmiş olduğu ortaya çıkmış bulunan firma, istemsiz bir şekilde de olsa GTA 6 adlı yapımın karakterlerinden birini ortaya çıkartmış olabilir gibi gözükmekte.

GTA 6 adlı yapımla alakalı çok daha yeni bir gelişmenin peşinde bulunan internet kullanıcıları, Take-Two Interactive şirketinin ‘rapponator.com’ alan ismini kaydettirmiş olduğunu tespit etmiş durumdalar. Bu söz konusu tespit, tek başına hiçbir şey ifade etmemekte. Fakat söz konusu bu alan ismi, Rockstar Games şirketinin ‘Beaterator’ adına sahip müzik karıştırma yazılımının adına çok fazla benzemekte. Bu ise Take-Two Interactive şirketinin çok daha yeni bir ufak yazılım üstünde çalışmakta olduğunu, bu söz konusu yazılımın ‘Rapponator’ şeklinde adlandırılabilecek olduğunu gözler önüne sermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.