OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Doom Eternal’dan +18 bir oynanış videosu geldi

Doom Eternal'dan +18 bir oynanış videosu geldi

18

 

Bethasda Softworks isimli popüler şirket, oyun severler açısından klasikleşmiş bir duruma gelen 1. şahıs nişancı çeşidinde bir oyun olarak tanınan Doom isimli serinin yeni oyunuyla alakalı olarak çalışmalarını devam ettiriyor. Kasım ayı içerisinde piyasaya çıkartılacağı açıklanan Doom Eternal isimli yapım, oyun severler açısından çok daha yeni bir deneyim yaşatmaya hazırlanmakta.

Firma şimdilerde ise, üstünde çalışmakta olduğu bu oyunla ilgili olarak çok uzun bir video paylaştı. Paylaşılmış olan bu video, oyunla alakalı 2’ye 1 oynanabilecek çevrimiçi bir modu üzerindeki detayları ortaya koymuş bir durumda. Paylaşılmış olan videoya bakıldığı zaman oyun severlerin çevrimiçi bir şekilde oynayabilecek oldukları ”Battlemode” isimli bir mod ile birlikte karakterlere ve de modla alakalı genel oynanışının nasıl karşımıza çıkacağına yer verilmiş bir durumda. Bu açıdan tanıtımı yapılmış olan karakterler de Pain Elemental ile birlikte Revenant, Slayer ve Mancubus olarak öne çıkıyor. Söz konusu bu video, belirtilen karakterlerin kendilerine has özelliklerini de açık bir şekilde koymuş bir durumda.

Önemli not: Söz konusu bu videoyu izleyebilmeniz amacıyla YouTube hesabınıza giriş gerçekleştirmeniz ve izlemeyi talep ettiğinizi de onaylamanız gereklidir. Bunun sebebi ise paylaşımı yapılan videonun 18+ ögeler içeriğini barındırmasıdır. Video yapımcı firmanın resmi kanalı üzerinde yer almaktadır..

22 Kasım 2019 tarihi içerisinde Xbox One platformu ile birlikte PlayStation 4 platformu Windows ile Nintendo Switch platformlarında piyasaya çıkartılacak olan oyunla alakalı daha şimdiden ön sipariş verilebilmekte. Oyuna ait olan Steam satış fiyatı ise 349 Türk Lirası şeklinde belirlenmiş bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.