OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Doom Eternal için ikinci büyük güncelleme yolda

Doom Eternal için ikinci büyük güncelleme yolda

13

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz mart ayı içerisinde piyasaya çıkartılan, efsanevi FPS oyun serilerinden DOOM’un yeni oyunlarından DOOM Eternal adlı yapım, güncelleme almayı sürdürüyor İkinci büyük seviyede bulunan güncellemesini almaya hazırlanan DOOM Eternal adlı yapıma bu güncelleme ile beraber çok daha yeni bir haritada ilave edilecek.

Büyük bir kısmımızın çocukluk döneminde oynamış olduğu ve bugün içerisindeki FPS oyunlarının atası şeklinde kabul görülen DOOM adlı yapımın yeni nesil oyunlarından DOOM Eternal, ardımızda bırakmış olduğumuz mart ayı içerisinde piyasaya çıkartılmıştı. Çok oyuncuya sahip özelliği sayesinde öne çıkmayı başaran DOOM Eternal adlı yapım, bu hafta ikinci büyük güncellemesini alma konusunda hazırlanmakta. Oyunun resmi sitesi üzerinde açıklanmış olan bilgilere bakılırsa Update 2 şeklinde isimlendirilmiş olan bu güncelleme ile birlikte DOOM Eternal adlı yapımın çok oyunculu modu olarak öne çıkan ”Savaş Modu” için çok daha yeni bir harita da ilave edilecek.

Savaş Modu üzerine yeni ilave edilecek haritanın yanında güncellemenin iç kısmında da tekrar Savaş Modu’na gerçekleştirilecek çok önemli iyileştirmelerin yanı sıra yeni gelecek oynanış özellikleri de yer alacak. Öte yandan oyunun hikaye modu üzerinde de her haritada yer alan ”Güçlendirilmiş İblis”lerin sayısı arttırılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.