OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Doom Eternal adlı yapıma yeni bir mod yolda

Doom Eternal adlı yapıma yeni bir mod yolda

87

 

‘MassiHancer’ adına sahip olan bir mod geliştiricisi, DOOM Eternal adlı yapıma ışın izleme teknolojisi desteği kazandıracak olan bir mod üstünde çalışmalar yapıyor. Geliştirici, daha halen bitmemiş durumda bulunan bu modundan küçük bile olsa bir video paylaşmış durumda.

NVIDIA şirketinin 2018 senesi içerisinde tanıtımını yaptığı ve yeni ekran kartı serisinden RTX’te barındırmış olduğu ışın izleme teknolojisi, şu zamanlarda bile halen tam bir şekilde olgunlaşabilmiş değil. Fakat teknoloji şu anda her ne kadar olgunlaşmamış sayılıyor olsa bile tabiiki de geliştirilmeye ve geleceğin grafik teknolojisi olma konusunda ilerlemeye aralıksız bir şekilde devam etmekte.

NVIDIA şirketinin ışın izleme ile alakalı teknolojisi bugüne dek çok sayılı video oyunu tarafından desteklenmiş oldu. Efsane serilerden biri olarak öne çıkan DOOM’un yeni oyunlarından DOOM Eternal adlı yapım da ne kadar üzücüdür ki ışın izleme teknolojisini desteklemeyecek şekilde piyasaya sürülmüş oldu.

DOOM Eternaladlı yapım şu dönemlerde ışın izleme teknolojisini desteklemekte olmasa bile bu işe kafasını takan bir tane mod geliştiricisi, 4K dokular ile beraber kendi ışın izleme modunu geliştirmeye başlamış durumda. Mod geliştiricisi, üstünde çalışmakta olduğu ve DOOM Eternal’ı çok daha farklı bir boyuta taşıyabilecek modun da küçük bir videosunu paylaşmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.