OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

DOOM 64’ün fragmanı heyecan yarattı

DOOM 64'ün fragmanı heyecan yarattı

27

 

Midway Games şirketi tarafından geliştirilmeye devam edilen DOOM 6 isimli yapım, 1. şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak. DOOM 64 isimli yapım, 1997 senesi içerisinde Nintendo 64 platformuna özel olarak paylaşılmıştı. Microsoft Windows işletim sistemi ile birlikte, Nintendo Switch platformu, PlayStation 4 platformu ve Xbox One platformuna geleceği açıklanan yeni sürümde Mart 2020 tarihinde piyasaya çıkmış olacak.

Id Software şirketi ile birlikte Nightdive Studios şirketinin iş işbirlikleriyle geliştirilmekte bulunan bu yeni DOOM oyunu, aslında bir korku oyunundan daha da fazlası gibi karşımıza çıkacak. Temel açıdan bakıldığında yeni oyunu DOOM 3 yapımıyla birlikte ve DOOM 1 yapımının harika karışımı şeklinde düşünmeniz mantıklı olacaktır. Yeni paylaşılmış olan bu fragman, oyunun içeriğinin yanı sıra çıkış tarihi konusunda da çeşitli bilgiler vermekte.

DOOM 64 isimli yapım, bu sürüme özel bir şekilde meydana getirilmiş yeni yaratıkları da içeriğinde barındırıyor. DOOM 64 isimli yapım içerisinde oyuncular, şeytani ordular ile savaşmanın yanı sıra Mother of Demons’u avlamış olacak ve 30 taneden çok seviyede mücadele ettiği esnada cehennemin istilasını da durdurmuş olacak. Bütün diğer DOOM oyunlarına benzeyecek bir biçimde, DOOM 64 isimli yapımda klasik durumda bulunan silahların yanında sırları da yer alıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.